Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сподіваюсь, Сорочинський ярмарок стане одним з місць відпочинку українців, – Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вперше відвідав Національний Сорочинський ярмарок, який розпочався 17 серпня у селі Великі Сорочинці на Полтавщині.

Сподівається, що відвідувачів на ярмарку ставатиме все більше.

“Я вперше на Сорочинському ярмарку. Дуже цікаво, колоритно. Поки ми йшли, можемо говорити про те, що зараз стало менше відвідувачів. В перше чергу це пов’язано з коронавірусом. І мені особисто, і організаторам, і обласній владі, і народним депутатам хотілося, щоб кількість людей, які відвідують такі події була б більшою. В рамках концентрації зусиль на місцевому туризму, думаю, що такий потенціал є. Насправді, треба бачити позитив. Минулого року, на жаль, ярмарку не було. Цьогоріч завдяки роботі обласної ради, ОДА, народним депутатам він відбувся. Колеги говорять, що з 2014 року кількість відвідувачів зменшилась. Я бажаю, щоб ярмарок вийшов на показник, який був до цього – 900 тисяч – 1 млн відвідувачів. І сьогодні для цього є підстави – є ковідні обмеження за кордоном, тому в Україні є багато різних місць, де можна відпочити. Сподіваюсь, Сорочинський ярмарок стане одним з них”, – розповів голова Верховної Ради.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков протягом двох днів перебуватиме з робочим візитом на Полтавщині.Система Orphus