Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На відкриття Сорочинського ярмарку приїхав голова Верховної Ради Дмитро Разумков

Сьогодні, 17 серпня, у селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині розпочався Національний Сорочинський ярмарок. На його відкриття завітав Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Його урочисто зустріли актори Полтавського академічного музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя: Гоголь та хор з піснею “Зеленеє жито”.

Також на відкритті Сорочинського ярмарку присутні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступники голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін і Катерина Рижеченко, народні депутати Костянтин Касай та Анастасія Ляшенко.

Дмитру Разумков навіть показали Сорочинський ярмарок з висоти – для цього зібрались на головну вхідну арку. Опісля народні колективи продемонстрували кілька номерів у садибі Хіврі, де і відбулось урочисте відкриття ярмарку.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков привітав гостей Сорочинського ярмарку зі святом.

“Багато чого мала українська історія і багато чого ще буде мати. Але ті культурні традиції, можливості, які  в Україні є, і те, що ми могли зберегти (в тому числі і традиції Сорочинського ярмарку) – ми можемо гідно презентувати світу та Європі, – сказав Дмитро Разумков.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький відзначив, що нарешті Полтавщина ярмаркує.

“Кожен куточок нашої мало Батьківщини заслуговує бути занесеним до нематеріальної спадщини культури України. Ми дуже яскрава і традиційна область. Всіх зі святом!”, – привітав Олександр Біленький.

З відкриттям Сорочинського ярмарку привітав гостей і перший заступник голови Полтавської ОДА  Дмитро Лунін:

“Наша Полтавщина славиться культурною спадщиною, талановитими колективами. А народ український – працьовитий. І свідченням цьому є вироби, представлені на ярмарку.  Всім бажаю здоров’я та мирного неба над головою!”,  – сказав Дмитро Лунін.

Цьогоріч ярмарок приурочений 30-річчю Незалежності України. За словами режисера – постановника Олександра Князя, Цьогоріч у ярмарку беруть участь близько 5 тисяч учасників творчих колективів, народних майстрів тощо. Більшість з них приїхали з Донеччини та Луганщини.

Упродовж ярмарку щовечора зіркові гості розважатимуть ярмаркувальників. Це Олег Кензов, Сергій Міхалок та гурт «Ляпіс-98», Оля Полякова, Заслужена артистка України Наталія Май, етно-джаз гурт “Євшан Zillia” (м. Харків).

 

Нагадаємо, цього дня відбудеться Всеукраїнський фестиваль талантів “ЯРМАРКОВА ФЕЄРІЯ”, а ввечері на всіх охочих чекає концерт Олега Кензова.

Національний Сорочинський ярмарок триватиме до 22 серпня. 

Система Orphus