Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Що очікує відвідувачів Сорочинського ярмарку 19 серпня (програма)

19 серпня відзначають Яблуневий Спас. У це свято відвідувачів Сорочинського ярмарку, який ці дні вирує у селі Великі Сорочинці на Миргородщині, очікує наступна розважальна програма.  

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 10.40 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

10.40 – 11.00 – Аматорський вокальний колектив «Наддніпряночка», Черкаська обл.

11.00 – 12.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА».

12.30 – 15.00 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» на Національному Сорочинському ярмарку.  

15.00 – 16.00 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

17.00 – Дружня зустріч байкерів.

20.00 – 21.00 – Рок-гурт «Комора», м. Одеса

21.00 – 22.00 – Сергій Міхалок та гурт «ЛЯПІС-98».

22.00 – Кавер-шоу «Диско 90-х».

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

– Загальнонаціональний проєкт «Вінок єдності»;

– Квест «Червона свитка»;

– Майстер-класи;

– Ярмаркові воли та гоголівські герої;

– Театр на ходулях;

– Ярмарковий стовп «За черевичками».

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.30 – Народний вокальний ансамбль «Надія», Донецька обл.

09.30 – 10.00 – Народний аматорський вокальний ансамбль «Світанок» Запсільського сільського клубу, Полтавська обл.

10.00 – 11.00 – Обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, 
гармоністів та бандуристів Полтавщини «ЧИСТА КРИНИЦЯ».

11.00 – 11.30 – «Сорочинський ярмарок» – театралізоване дійство за участю героїв гоголівських творів та самого Миколи Васильовича Гоголя.

11.30 – 13.00 – Обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, 
гармоністів та бандуристів Полтавщини «ЧИСТА КРИНИЦЯ».

13.00 – 13.40 – Творчі колективи та окремі виконавці Михайлівського сільського будинку культури, Полтавська обл.

13.40 – 14.00 – Народний аматорський гурт «Ренесанс» Щербанівської ТГ, Полтавська обл.

14.00 – 14.30 – Народний аматорський хоровий колектив Косівщинського сільського будинку культури, Сумська обл.

14.30 – 15.00 – Народний аматорсько-фольклорний колектив «Надвечір’я», Черкаська обл.

15.00 – 16.00 – «Спасова торбина запрошує на гостину!» – розважально-ігрова програма за участі народного аматорського вокального ансамблю «Дивосвіт». Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів. 

16.00 – 16.30 – Народний аматорський колектив вокальна студія «LAVMusic» ансамбль народної пісні «Калинонька», Донецька обл.

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків третього конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА», нагородження.

17.00 – 18.00 – «З прадавньої бабусиної скрині» – арт-проєкт українського народного костюму.

18.00 – 18.40 – Народний аматорський вокальний ансамбль «Заводяночка», зразковий аматорський вокальний ансамбль «Щебетухи», танцювальний колектив «Витівниці», Сумська обл.

18.40 – 19.00 – Гурт «Хлоп’ячі витребеньки», Луганська обл.

19.00 – 20.00 – «Зав’єм вінки на всі святки» – пізнавально-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

20.00 – 21.00 – «Кіно від Хіврі» ­– художній фільм «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1961 р.)

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК  «МЛИН»

09.00 – 09.30 – Народний вокальний ансамбль «Горлиця», Одеська обл.

09.30 – 10.00 – Фольклорно-етнографічний ансамбль «Кам’яне поле», м. Київ.

10.00 – 10.20 – «Мистецька родина» – презентація майстрів народної творчості – постійних учасників Національного Сорочинського ярмарку.

10.20 – 11.00 – Аматорський фольклорний колектив «Єрківчанка», Полтавська обл

11.00 – 11.20 – Вокальний дует «Рожевий квіт» та солістка Христина Рєзнік, Харківська обл.

11.20 – 11.40 – Чоловічий вокальний гурт «Слобожанські козаки», Харківська обл.

11.40 – 12.00 – Народний фольклорний ансамбль «Веселі свати», Харківська обл.

12.00 – 12.30 – «СПАСІВКА» – інтерактивна ігрова програма за участі вокального ансамблю народної пісні «Криниці», Сумська обл. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

12.30 – 12.45 – Вокальний ансамбль «Калина», Харківська обл.

12.45 – 13.00 – Корнештівський фольклорний колектив «Кульбаба», Чернівецька обл.

13.00 – 14.00 – Фестиваль гумору «СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ» за участю героїв гоголівських творів та гумористів України. Народний аматорський вокальний ансамбль «Світанок», народний аматорський театральний колектив «Дивограй», народний аматорський театральний колектив «Маска» Омельницької ТГ,  Полтавська обл.

14.00 – 14.30 – «Гоголь-моголь» – інтерактивна ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

14.30 – 15.10 – Кустолово-Суходільський сільський будинок культури, Полтавська обл.

15.10 – 15.40 – Андріївський та Малонехворощанський заклади культури, Полтавська обл.

15.40 – 16.00 – Вокальний гурт «Родина», Народний вокальний ансамбль «Горяночка» Щербанівської ТГ, Полтавська обл.

16.00 – 16.30 – «Караоке у Сорочинцях» – конкурсно-ігрова програма.

16.30 – 17.00 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

17.00 – 17.30 – «СМАЧНЕ ПИВО РОБИТЬ ДИВО» – розваги від пивного партнера ярмарку.

17.30 – 18.00 – Концертна програма учасників КЗ «Васильківський центральний будинок культури», Дніпропетровська обл.

18.00 – 18.30 – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» – розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 19-го серпня.  Подарунки,  призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

18.30 – 18.45 – Народний вокальний ансамбль «Горлиця», Одеська обл.

18.45 – 19.00 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

19.00 – 19.30 – «Посиденьки у Тимоша і Феньки» – ярмаркова забава. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

19.30 – 20.00 – Вокально-інструментальний гурт «STRUM», Дніпропетровська обл.

ПАНСЬКА САДИБА

Всеукраїнський фестиваль обрядового дійства «Українське весілля»

ПРЕСЦЕНТР

15.45 – 16.15 – Обговорення конкурсної програми Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» за участю керівників творчих колективів та журі Фестивалю.

Система Orphus