Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Що очікує на відвідувачів Сорочинського ярмарку 18 серпня 

18 серпня на Сорочинському ярмарку, який проходить у селі Великі Сорочинці Миргородського району будуть святкувати День меду.

Про це йдеться на офіційному сайті Сорочинського ярмарку.

Також на гостей дійства очікують наступні заходи.

ГОЛОВНА СЦЕНА

10.00 – 11.00 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

11.00 – 12.30 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю дитячої творчості «ЯРМАРИНОЧКА».

12.30 – 15.00 – Конкурсна програма Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» на Національному Сорочинському ярмарку.  

15.00 – 16.00 – Концертна програма учасників Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА».

21.00 – 22.00 – Етно-джаз гурт «Євшан Zillia» (м. Харків).

22.00 – Кавер-шоу «Диско 90-х».

ЯРМАРКОВА ПЛОЩА (10.00 – 17.00)

– Загальнонаціональний проєкт «Вінок єдності»;

– Квест «Червона свитка»;

– Майстер-класи;

– Ярмаркові воли та гоголівські герої;

– Театр на ходулях;

– Ярмарковий стовп «За черевичками».

САДИБА ХІВРІ   

09.00 – 09.40 – Народний аматорський хореографічний колектив «Барвінок», народний аматорський фольклорний ансамбль «Ворскла» Кобеляцького центру культури і дозвілля, Полтавська обл.

09.40 – 10.00 – Аматорський фольклорний ансамбль «Журавка», Полтавська обл.

10.00 – 11.00 – Обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, 
гармоністів та бандуристів Полтавщини «ЧИСТА КРИНИЦЯ».

11.00 – 11.30 – «Сорочинський ярмарок» – театралізоване дійство за участю героїв гоголівських творів та самого Миколи Васильовича Гоголя.

11.30 – 13.00 – Обласний огляд-конкурс фольклорних ансамблів, народних музик, 
гармоністів та бандуристів Полтавщини «ЧИСТА КРИНИЦЯ».

13.00 – 14.00 – «Котилася торба з високого горба» – пізнавально-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

14.00 – 14.30 – «Сорочинський ярмарок» – театралізоване дійство за участю героїв гоголівських творів та самого Миколи Васильовича Гоголя.

14.30 – 15.00 – Народний аматорський хор «Колорит», Чернігівська обл.

15.00 – 16.00 – «Кума з кумою мед куштували та гостей пригощали» – розважально-ігрова програма за участі фольклорного колективу «Берегиня», Сумська обл. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

16.00 – 16.30 – Вокальний колектив «Берегиня», Харківська обл.

16.30 – 17.00 – Підведення підсумків другого конкурсного дня Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА», нагородження.

17.00 – 18.00 – «СВЯТО МЕДУ» – розважально-ігрова програма за участі народного аматорського фольклорного колективу «Мальви», Чернігівська обл.

18.00 – 18.30 – Народний вокальний ансамбль «Веселка», Сумська обл.

18.30 – 19.00 – Фольклорно-етнографічний ансамбль «Кам’яне поле», м. Київ.

19.00 – 20.00 – «Ярмаркові вечорниці» – вечірні посиденьки за участю творчих колективів: Корнештівський фольклорний колектив «Кульбаба», Чернівецька обл.

20.00 – 21.00 – «Кіно від Хіврі» ­– художній фільм «Майська ніч або утоплена» (1952 р.)

СЦЕНІЧНИЙ МАЙДАНЧИК «МЛИН»

09.00 – 09.20 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль «Молодушки», Луганська обл.

09.20 – 09.40 – Самодіяльний народний вокальний ансамбль «Берегиня», Миколаївська обл.

09.40 – 10.00 – Гурт народної пісні «Зорецвіт» Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.

10.00 – 10.20 – «Мистецька родина» – презентація майстрів народної творчості – постійних учасників Національного Сорочинського ярмарку.  

10.20 – 10.40 – Вокальний ансамбль «Горицвіт», Сумська обл.

10.40 – 11.00 – Народний фольклорно-автентичний ансамбль «Криниця», Черкаська обл.

11.00 – 11.20 – Вокальний колектив «Берегиня», Харківська обл.

11.20 – 11.40 – Народний фольклорний колектив «Журавка», Харківська обл.

11.40 – 12.00 – Жіночий вокальний аматорський колектив «Смерека», Харківська обл.

12.00 – 12.30 – «МЕД-ФЕСТ» – розважально-ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

12.30 – 13.00 – Вокальний ансамбль «Волошкове поле», Харківська обл.

13.00 – 14.00 – Фестиваль гумору «СМІЄМОСЯ РАЗОМ З ГОГОЛЕМ» за участю героїв гоголівських творів та гумористів України. Народний аматорський вокальний ансамбль «Любава» та народний аматорський фольклорний ансамбль «Першоцвіт», Дніпропетровська обл.

14.00 – 14.30 – «Гоголь-моголь» – інтерактивна ігрова програма. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

14.30 – 14.50 – Народний самодіяльний жіночий вокальний ансамбль «Молодушки», Луганська обл.

14.50 – 15.20 – Соліст Мар’ян Пуляк, Сумська обл.

15.20 – 15.40 – Вокальний гурт «Оксамит», Харківська обл.

15.40 – 16.00 – Гурт «Перлина», Аліна Благодир, Каріна Фурасенкова, с. Савинці, Полтавська обл.

16.00 – 16.30 – «Караоке у Сорочинцях» – конкурсно-ігрова програма.

16.30 – 17.00 – Вокальний гурт «Чепурушки», Черкаська обл.

17.00 – 17.30 – «СМАЧНЕ ПИВО РОБИТЬ ДИВО» – розваги від пивного партнера ярмарку.

17.30 – 18.00 – Фольклорно-етнографічний ансамбль «Кам’яне поле», м. Київ.

18.00 – 18.30 – «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У СОРОЧИНЦЯХ» – розважальна програма для всіх гостей ярмарку, у кого день  народження 18-го серпня.  Подарунки,  призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

18.30 – 19.00 – Народний аматорський колектив вокальна студія «LAVMusic» ансамбль народної пісні «Калинонька», Донецька обл.

19.00 – 19.30 – «Посиденьки у Тимоша і Феньки» – ярмаркова забава. Призи від ТОВ «Сорочинський ярмарок» та спонсорів.

19.30 – 20.00 – Вокально-інструментальний гурт «STRUM», Дніпропетровська обл.

ПАНСЬКА САДИБА

Всеукраїнський фестиваль обрядового дійства «Українське весілля»

ПРЕСЦЕНТР

12.00 – 14.00 – Міжнародна науково-практична конференція «Ярмарковий рух в Україні: історія, традиції, культурна практика».

15.45 – 16.15 – Обговорення конкурсної програми Всеукраїнського Фестивалю народної творчості «ЯРМАРИНКА» за участю керівників творчих колективів та журі Фестивалю.

Система Orphus