Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ виявила у різних областях нові осередки інтернет-агентури російських спецслужб

За завданням “кураторів” зловмисники закликали до ведення агресивної війни та зміни меж державного кордону України. Для проведення інформаційно-підривної діяльності ворожа агентура використовувала інформацію з пропагандистських інтернет-видань РФ і сайтів незаконних збройних формувань так званих “Л/ДНР”.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

У ході слідчих дій за місцями перебування зловмисників у різних регіонах України правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та засоби зв’язку із доказами протиправної діяльності.

У Чернігові до 3 років позбавлення волі засуджено агітатора, який через інтернет закликав до зміни меж держкордону нашої країни.

Для поширення провокаційних матеріалів він створював і адміністрував у соцмережах спеціалізовані групи.

Суд визнав зловмисника винним за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

У Маріуполі блоковано діяльність трьох учасників мережі ворожих інтернет-агентів. Зловмисники популяризували бойовиків незаконних збройних формувань і агітували за зміну меж державного кордону. Свої “публікації” вони розміщували у заборонених в Україні соцмережах.

Слідчі органів безпеки повідомили зловмисникам про підозру за:

– ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);

– ч. 1 ст. 436 (пропаганда війни) Кримінального кодексу України.

На Запоріжжі викрили мешканця Бердянська, який розміщував на персональних сторінках однієї з соцмереж інформацію із закликами до повалення конституційного ладу.

“За викритими фактами тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності осіб, причетних до інформаційно-підривної діяльності проти державної безпеки України”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБУ

Система Orphus