Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ринок землі на Полтавщині: цьогоріч надходження склали майже 871 млн грн

З початку року надходження від земельних ділянок на Полтавщині склали майже 871 мільйонів гривень.

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна, за січень-липень 2021 року власники та орендарі земельних ділянок Полтавської області сплатили до місцевих бюджетів 870,6 млн грн плати за землю. Це на 151,4 млн грн перевищує аналогічний показник минулого року.

За використання земельних ділянок юридичні особи внесли до місцевих бюджетів Полтавщини левову частину плати за землю 739,7 млн грн або 84,97 відс. надходжень. Ще 130,8 млн грн перерахували місцевим громадам фізичні особи – підприємці нашої області.

“Плата за землю – один із майнових податків, який наші співгромадяни сплачують щороку. Його зобов’язані платити фізичні особи, яким належить право власності на земельні ділянки. Це паї, які знаходяться у власності фізичних осіб, ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), земельні ділянки сільськогосподарського призначення, для садівництва, для особистих селянських господарств, городництва”, – зазначається у повідомленні Головного управління ДПС у Полтавській області.

фото ілюстративне

Система Orphus