Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розшукали загублену сумку та припинили дрібні сварки: поліція про першу добу Сорочинського ярмарку

Поліція на Сорочинському ярмарку зареєструвала 4 повідомлення від громадян. Всі вони без ознак кримінальних правопорушень. Проблемні питання, з приводу яких звернулися люди, розв’язали на місці.

Про це інформує ГУ НП в Полтавській області.

Минулої доби (із 17 на 18 серпня) поліцейські розшукали загублену сумку та допомогли примиритися учасникам випадкових дрібних сварок.

Нагадаємо, у Великих Сорочинцях щодоби забезпечують правопорядок близько 130 поліцейських. Серед них: екіпажі патрульної поліції, що стежать за дорожнім рухом, експерти-криміналісти, спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи зі службовими собаками. Наряди поліцейських Полтавщини нестимуть службу у посиленому режимі до закінчення ярмарку.

“Поліція Полтавщини бажає гостям та учасникам ярмарку приємного відпочинку й закликає бути обережними та уважними. Якщо з вами, близькими та знайомими трапилась неприємна ситуація, вам стали відомі обставини вчинення правопорушення, ви помітили підозрілих осіб або виявили підозрілі предмети – не зволікайте, негайно звертайтеся до працівників поліції, які цілодобово працюють на території Ярмарку та селища. Телефон чергової частини поліції для звернень громадян на Сорочинському ярмарку 0504434825. Або телефонуйте за номером 102”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus