Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

Розпочався відбір представників громад на навчання в межах ініціативи: “Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах”

Представники громад з усіх регіонів України можуть взяти участь у навчанні в межах ініціативи «Громада, дружня до бізнесу. Інструменти сприяння бізнесу в громадах». Ініціативу реалізовує Клуб Ділових Людей Україна за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Навчальна програма розроблена спільно експертами та практиками із управління бізнесом та місцевого економічного розвитку і складатиметься з двох етапів, які відбудуться протягом 2021-2022 років.

На першому етапі, що триватиме впродовж жовтня-грудня 2021 року, спеціалісти громад матимуть можливість долучитися до серії з трьох практичних семінарів, на яких будуть розглянуті питання взаємодії громади з локальним бізнесом, а також інструменти підтримки бізнесу та залучення інвестицій на місцевому рівні.

Теми навчальних семінарів:

  • Семінар 1. Модель системної взаємодії громади із локальним бізнесом.
  • Семінар 2. Інструменти підтримки бізнесу в громаді.
  • Семінар 3. Інструменти залучення інвестицій в громаду.

За підсумками першого етапу (обов’язкове відвідування всіх семінарів та виконання домашнього завдання) буде відібрано 24 громади, які зможуть отримати консультаційний супровід в розробці та впровадженні інструментів сприяння бізнесу. Цей етап триватиме з лютого по червень 2022 року.

Що отримають громади в рамках другого етапу?*

  1. Розробка плану системної комунікації громади із бізнесом. Супровід громади у реалізації активностей.
  2. Розробка програми підтримки підприємництва в громаді. Супровід громади у реалізації інструментів підтримки бізнесу.
  3. Розробка плану активностей громади із залучення інвестицій, в т.ч. розробка інвестиційного паспорту. Супровід громади у реалізації активностей.

* Громада отримає підтримку в одному із напрямів. Список напрямів є попередній і може бути доповнений відповідно до потреб громад і напрацювань І-го етапу ініціативи.

Хто може долучитися до ініціативи?

  • Громади, які готові делегувати двох фахівців, які візьмуть участь у навчанні та в подальшому будуть впроваджувати заходи ініціативи;
  • Громади, які зможуть забезпечити делегованих фахівців відповідним технічним обладнанням (комп’ютер, веб-камера, мікрофон, інтернет).
  • Зверніть увагу, що ми особливо заохочуємо до участі громади із населенням до 50 000 осіб.

Як взяти участь у навчанні?

Заповнити заявку якнайшвидше, але не пізніше 10 вересня 2021 року (23.59).

Онлайн-форма тут.

Участь в ініціативі є безкоштовною.

Система Orphus