Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини провели спеціальне об’єктове тренування на ДПЗК “Кобеляцький комбінат хлібопродуктів”

На одному з найбільш важливих об’єктів життєдіяльності Кобеляцької територіальної громади Полтавського району відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту та пожежної безпеки.

Згідно тактичного задуму під час розвантажування продукції в місці розвантажування автотранспорту сталася пожежа. Працівники об’єктової пожежної команди, які прибули на місце пожежі першими повідомили про подію Службу порятунку «101». Про це повідомили на сайті ГУ ДСНС в Полтавській області.

До місця події було відразу направлено чергову зміну Бутенківської місцевої охорони та відділення 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю до місця виклику рятувальники провели розвідку, після чого приступили до гасіння умовної пожежі.

У ході ліквідації умовної надзвичайної події були відпрацьовані епізоди щодо дій робочого персоналу у разі виникнення пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння, евакуація робочого персоналу, перевірку джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, а також гасіння умовної пожежі на установці в місці розвантажування автотранспорту.

До ліквідації даної умовної події всього було залучено 12 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

Система Orphus