Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Репетиції в повітрі: українські авіатори готуються до святкування 30-річчя Незалежності

На аеродромі Васильків під Києвом розпочались репетиції авіаційних підрозділів Збройних Сил України до прольоту над Хрещатиком у день 30-річчя Незалежності України.

Таким чином, пілоти відточують свою майстерність у повітрі, повідомляють на фейсбук-сторінці командування Повітряних Сил ЗСУ.

До прольоту повітряної колони Сил безпеки та оборони залучені авіаційні підрозділи: Повітряних Сил, Сухопутних військ, Військово-Морських Сил, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Національної поліції, Державного підприємства “Антонов” та країн-партнерів.

“Особливістю тренувань є те, що льотчики, залучені до участі у повітряному дійстві, є випускниками минулих років, і в строю не так довго, втім командири пишаються, що змогли підготувати справжніх професіоналів своєї справи. Пілоти пишаються, що мають змогу пролетіти над Хрещатиком у складі повітряної колони на 30-ту річницю Незалежності України”, – повідомляють в командуванні.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський на відзначення 30-річчя Дня Незалежності готують масштабний військовий парад, в якому візьмуть участь представники усіх сил сектору безпеки та оборони країни.

Система Orphus