Ви тут:
Суспільство Україна 

Пункти вакцинації працюватимуть за зручним графіком та обов’язково запрошуватимуть на друге щеплення, – розпорядження Ляшка

Посилення комунікації щодо вакцинації від COVID-19, зміна графіків роботи пунктів щеплення відповідно до потреб громадян та обов’язкове інформування і запрошення на другу дозу вакцини, аби вчасно завершити курс.

Про це йдеться в новому ​​розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, повідомляють у МОЗ.

Читайте також: Усі щеплені проти COVID-19 зможуть тиждень дивитися кіно та серіали на MEGOGO, – МОЗ

“Вакцина – єдиний ефективний спосіб запобігти ускладненням та смерті від COVID-19, а сам процес вакцинації – має бути ефективним та зручним для населення. Важливо, щоб пункти наслідували практику центрів масової вакцинації і їхні можливості зустрічались із потребами громадян. У відрядженні я зустрів багато пунктів, які були зачинені вже по обіді, бо, виявляється, їхній графік роботи переважно з 10 до 12. Звісно, що вони не встигають охопити всіх бажаючих, бо люди працюють в цей час”, – коментує рішення Віктор Ляшко.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я фіксує випадки несвоєчасного введення других доз вакцини проти коронавірусної інфекції.

Система Orphus