Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Присвячую нагороду мамі, – призерка Олімпійських ігор з Полтавщини

Людмила Лузан стала першою українською веслувальницею — призеркою Олімпійських ігор у Токіо.

На ХХХІІ Олімпійських іграх Україна отримала 12-ту нагороду. «Бронзу» здобула каноїстка Людмила Лузан, яка відкрила медальний рахунок для українських веслувальників в олімпійському Токіо.

Про це повідомляє Федерації каное України.

«Здається, що я сплю – стільки років йшла до медалі. Дякую всім, хто підтримував, спасибі моїм тренерам. Це просто неймовірно, ми разом прийшли до цієї медалі, – сказала після нагородження спортсменка. – Я мріяла перемогти, але це мої перші Олімпійські ігри. Впевнена – на мене ще чекають золоті здобутки. Попереду моя коронна дистанція на 500 м у двійці. То ж не буду зупинятися та продовжу боротися разом з Анастасією Четверіковою. Присвячую нагороду мамі, вона мріяла, що я буду на Олімпіаді та візьму там медаль. Мамо, я це зробила!», – зізналася спортсменка після змагань.

Для українки ця нагорода стала першою олімпійською у кар’єрі.

«Люда – велика молодчина та велика трудяга. Ще, звісно, є над чим працювати. Але це лише початок. Вітаю Івано-Франківську школу, Сергія Батомункоєва – першого наставника Людмили Лузан, полтавського тренера Миколу Мацапуру, Полтавщину та всю Україну з цим медальним здобутком, – прокоментував пресслужбі Національного олімпійського комітету України виступ своєї підопічної головний тренер української збірної, Олімпійський чемпіон Юрій Чебан.

Привітав веслувальницю голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов:

«Це просто неймовірно: перейти зі спортивної гімнастики у веслування і піднятися до вершин! Вітаю Людмилу, її тренерів із нагородою і бажаю удачі в боротьбі за чергову олімпійську медаль у коронній для неї дистанції».

Система Orphus