Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура повідомила про підозру “офіційній представниці Генпрокуратури ЛНР” 

Заочно повідомили про підозру так званій “офіційній представниці Генеральної прокуратури ЛНР” окупаційної адміністрації Російської Федерації в Луганській області, яка є діючим прокурором псевдооргана.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, з початку 2019 року підозрювана забезпечує висвітлення у ЗМІ діяльності незаконно утвореного органа – так званої “Генпрокуратури ЛНР”. 

Встановлено, що за її участі у псевдовідомстві виходить спецпроєкт, у якому розповідається про “злочини українського режиму проти мирного населення Донбасу”. У ньому підозрювана дискредитує діяльність органів державної влади України, керівництво ЗСУ, правоохоронних та силових структур. 

Підозрювана представляє “Генпрокуратуру ЛНР” як на місцевих медіаресурсах, так і на російському телебаченні.

“30-річній мешканці Луганська інкримінується вчинення умисних дій, направлених на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 2 ст. 110 КК України). Наразі вирішується питання про оголошення підозрюваної у розшук та звернення з клопотанням до суду для здійснення спеціального досудового розслідування. Досудове розслідування проводиться слідчими 3 управління Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus