Ви тут:
Суспільство 

Презентували офіційний український трейлер “Дюни” Дені Вільнева

Це перша з запланованих двох частин кіноадаптації однойменного роману Френка Герберта, та буде охоплювати приблизно першу половину книги.

Дата виходу — 21 жовтня (Україна) та 22 жовтня (США).

У листопаді 2016 року «Legendary Pictures» отримала права на екранізацію роману «Дюна» Френка Герберта. У лютому 2017 Дені Вільнев був офіційно затверджений на місце режисера. У квітні того ж року Ерік Рот був затверджений як сценарист стрічки.

У березні 2018 року режисер заявив, що планує працювати одночасно над двома частинами. У липні того ж року було підтверджено, що останній проєкт сценарію охоплює приблизно половину роману «Дюна». У квітні 2019 року, творець мов для телесеріалу «Гра престолів», Девід Петерсон підтвердив, що розроблятиме мови для фільму.

Початок фільмування був запланований на лютий-березень 2019 року. Яке фактично почалось 18 березня. Основне фільмування проходило в павільйонах «Origo Film Studios» у Будапешті та пустеля Ваді-Рам, Йорданія.

У березні 2019 року, на початку виробництва фільму, Ганс Ціммер підтвердив, що виступить як композитор фільму «Дюна» (2020). Ціммер вже працював з Вільневом над фільмом «Той, що біжить по лезу 2049» (2017). У той час, Ціммер був затверджений на композиторство фільму «Тенет» (2020) Крістофера Нолана, але Ціммер надав перевагу «Дюні», через особисту любов до книжкового першоджерела.


Старт прокату фільму спочатку планувався на 20 листопада 2020 року, але у серпні 2019 року дистриб’ютор «Warner Bros. Pictures» переніс прем’єру на місяць уперед.

Прем’єра фільму у кінотеатрах мала відбутися 18 грудня 2020 року у Сполучених Штатах Америки, прем’єра в Україні мала відбутися 18 грудня 2020 року; дистриб’ютор — «Кіноманія», офіційний представник «Warner Bros. Pictures» в Україні., але була відкладена через пандемію коронавірусу і викликаним цим припинення фільмування на жовтень 2021 року.

Система Orphus