Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Працівники теруправління ДБР Полтави подарували дитячому реабілітаційному центру ігровий майданчик

У Полтавському навчально-реабілітаційному центрі отримують корекційно-педагогічну допомогу близько 160 дітей. Тут допомагають вихованцям із складними комплексними порушеннями подолати труднощі розвитку, розвинути свої здібності, засвоїти побутові та соціальні навички, повністю або частково інтегруватись у соціальне життя суспільства.

«У нас  навчаються і виховуються діти із складними порушеннями розвитку. Це діти, які мають множинні нозології. У нашому ж закладі вони отримують освіту», — розповідає директор центру Любов Січкар.

Напередодні 1 вересня реабілітаційний центр з благодійною метою вкотре відвідали представники Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Для місцевої малечі вони презентували спеціальний дитячий майданчик, який встановили на території закладу в селі Михайлівка. Благодійну акцію фінансово підтримали більшість працівників теруправління.

«Цьому інтернату ми допомагаємо постійно. Це для нас вже традиція. Цього разу спільно із адміністрацією закладу вирішили встановити тут дитячий майданчик. Додам, що ми підтримуємо подібні інтернати й в інших регіонах. Загалом тема благодійності актуальна завжди

. Ми маємо пам’ятати, що комусь у цьому житті пощастило, можливо, більше, а комусь менше. Тому не потрібно залишати людей на самоті з їхніми проблемами», — говорить директор територіального управління ДБР Денис Маньковський.

За словами Любові Січкар, такий подарунок вкрай важливий. Директорка закладу переконана, що майданчик стане одним із улюблених місць відпочинку дітей.

«Працівники ДБР неодноразово відвідували наш заклад. Було дуже багато від них подарунків: це і канцелярія, і комп’ютерна техніка, і солодощі, але от дитячий майданчик напевно найбільш очікуваний. У Михайлівському відділенні в нас зовсім не було подібного майданчика, і я уявляю, скільки радості буде у дітей, коли вони приїдуть і побачать його», — сказала Любов Січкар.

Працівники ж теруправління ДБР додають, що і надалі допомагатимуть подібним закладам.

Система Orphus