Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пожежі на Полтавщині: згоріло близько 13 га сухої трави та вже дев’яту добу гасять торф’яники

За минулу добу, 24 серпня, на Полтавщині зафіксовано вісім пожеж на відкритій території, де горіла суха рослинність. Загалом, вогонь знищив 13 га.

Також вже дев’яту добу у Миргороді вогнеборці гасять займання покладів торфу на площі 4 га (глибина залягання 0,15-0,2 м). В гасінні пожежі бере участь одне відділення 5 ДПРЧ, 1 одиниць допоміжної техніки ТОВ «Енергофінанс», 1 од. пристосованої техніки КП «Спецкомунтранс». Станом на 20 год. 24 серпня залишилось ліквідувати горіння на площі 0,3 га. Про це повідомили в ГУ ДСНС в Полтавській області.

Зокрема, пожежі виникали у Лубенському, Миргородському, Полтавському та Кременчуцькому районах.

У місті Хорол по вулиці Кірстовка згоріло 1 га сухої рослинності. Врятовано дві голови ВРХ. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежа ліквідована одним відділенням 20 ДПРЧ.

У селі Якимове Великобагачанської СГ вогнем знищено 2 га сухої трави та пожнивних залишків. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежа ліквідована одним відділенням 1 ДПРП та 1 од. допоміжної техніки фермерського господарства.

У селі Мазурівка Мачухівської СГ згоріло 5 га сухої рослинності. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежа ліквідована двома відділеннями 4 ДПРЧ.

У селі Веселий Поділ Семенівської СГ знищено 1 га сухої рослинності. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежа ліквідована одним відділенням 8 ДПРП.

У селі Лутовинівка Козельщинської СГ вогнем знищено 1 га сухої рослинності. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежа ліквідована одним відділенням 7 ДПРП.

У селі Новоаврамівка Хорольської МГ згоріло 1 га сухої рослинності. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежа ліквідована одним відділенням 20 ДПРЧ.

У селі Романівка Глобинської МГ вогонь знищив 1 га сухої рослинності та 5 м2 покрівлі нежитлового будинку. Збитки та причина пожежі встановлюються.

У селі Майорщина Козельщинської СГ теж згоріло 1 га сухої трави. Збитки та причина пожежі встановлюються. Пожежа ліквідована одним відділенням 7 ДПРП.

фото ілюстративне

Система Orphus