Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Повідомили про підозру конвоїру-охоронцю в’язниці “Ізоляція”

Прокуратура заочно повідомила про підозру конвоїру-охоронцю підпільної в’язниці “Ізоляція”, що в окупованому Донецьку, у торгівлі людьми, участі у терористичній організації і не передбачених законом воєнізованих формуваннях, порушенні законів та звичаїв війни, вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2017 році 33-річний уродженець Донецька вступив до лав незаконного воєнізованого формування “Министерство государственной безопасности”, що контролюється РФ.

До його обов’язків входила охорона затриманих, які незаконно утримувались на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку.

Підозрюваний застосовував до позбавлених волі бранців фізичне і психологічне насильство та примушував їх до важкої праці, а саме розвантаження та завантаження зброї, боєприпасів, ємностей з паливно-мастильними матеріалами.

“Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого управління ГУ НП в Донецькій області. Загалом на даний час заочно повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни на “базі МДБ ДНР” на території ПрАТ “Ізоляція” 17 особам”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ілюстративне

Система Orphus