Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Потрібно вжити всіх заходів для придбання житла 8 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, – Катерина Рижеченко

Питання  стану використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, осіб з їх числа  у 2020 році обговорили на нараді у заступника голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року  №877, в редакції постанови від 1 червня 2020 року № 515 на придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування в 2020 році з державного бюджету спрямовано 24 млн. грн. Всі кошти зараховано на спецрахунки  дітей з метою придбання  64 квартир.  Станом на 19 серпня  завдяки проведеній роботі  56 дітей вже забезпечені  житлом. Вирішується  питання придбання житла по 8 дітям», – повідомила в ході наради перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Ніна Черняк.

«Потрібно вжити вичерпних заходів та допомогти найближчим часом підібрати і придбати житло для 8 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, адже кожна невикористана сума сьогодні, це втрачена можливість для іншої  дитини завтра отримати довгоочікуване житло.  Прошу голів Полтавської, Лубенської, Миргородської райдержадміністрацій, голів Хорольської, Скороходівської, Великосорочинської, Диканської, Кобеляцької територіальних громад  взяти під особистий контроль використання субвенції державного бюджету на придбання житла дітям сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування», – зазначила заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

 

Система Orphus