Ви тут:
Суспільство 

Помер барабанщик The Rolling Stones Чарлі Воттс

Один з найвідоміших представників легендарного гурту тривалий час хворів, однак справжні причини смерті музиканта родина не повідомляє.

Як повідомляє AP, публіцист Воттса Бернард Доерті повідомив, що музикант помер у лондонській лікарні в оточенні родичів.

«Чарлі був видатним чоловіком, батьком та дідусем, а також як учасник The Rolling Stones одним з найкращих барабанщиків свого покоління», ㅡ зазначив Доерті.

Спочатку навчався на графічного дизайнера, почав грати на ударних в стилі ритм-енд-блюз в одному з лондонських клубів, там і познайомився з Брайаном Джонсом, Міком Джагером і Кітом Річардсом.

Читайте також: Легендарний гурт Queen увійшов до десятки найбільш високооплачуваних музикантів 2020 року

У 1963 він приєднався до групи The Rolling Stones у якості барабанщика, також пізніше розробив дизайн обкладинок деяких альбомів групи. Також він гастролював разом зі своєю власною групою, квінтет Чарлі Воттса, і з’являвся в престижних лондонських джаз-клубах Ронні Скотта В складі Тентета Чарлі Воттса.

У 2006 Уоттс був включений в Зал слави журналу Modern Drummer. У тому ж році журнал Vanity Fair включив його в Зал слави Міжнародної Списку Чудово Одягнених Людей (International Best Dressed List Hall of Fame). За оцінкою відомого музичного критика Роберта Крістгау, Уоттс є «найбільшим рок-барабанщиком».

З 2016 він зайняв 12 місце в списку «100 найбільших барабанщиків усіх часів» за версією журналу Rolling Stone, а в списку 50 кращих барабанщиків року за версією журналу Classic Rock він займає 10 місце.

Система Orphus