Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують на безкоштовний курс із розвитку цифрових навичок для представників середнього та малого бізнесу туристичної галузі

Google Україна започатковує онлайн-курс з підтримки СМБ у галузі туризму. Метою курсу є допомога СМБ в отриманні нових цифрових знань для розвитку та управління задля більш ефективного подолання наслідків впливу COVID-19.

Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн – це безкоштовний курс із розвитку цифрових навичок для представників середнього та малого бізнесу туристичної та суміжних галузей та є частиною співпраці Google та Уряду у напрямку цифрової трансформації України. 

Курс буде корисний власникам, керівникам та маркетологам компаній туристичного малого та середнього бізнесу: готелів, курортів, кафе, ресторанів, туристичних агенцій, крамниць, місць туристичної привабливості.

Курс складається з 7 тренінгів: вони є безкоштовними, відбуваються в онлайн-форматі, мають практичну складову

Курс був розроблений локально спеціально для туристичних МСБ

Теми охоплюють цифрові інструменти Google та інших компаній

Курс ведуть експерти з реклами, соціальних медіа, оптимізації сайтів, фотографування та інструментів Google

Упродовж курсу представники турбізнесу дізнаються, як розширити бізнес, створити та розвивати сайт бізнесу, а також використовувати цифрові інструменти для маркетингу та налаштування робочих процесів.

Тренінги будуть проведені з 9 по 30 вересня 2021 року.

Система Orphus