Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитися до найбільшого пішохідного квесту року

У Полтаві 11 вересня об 11.00 відбудеться Пішоквест “Стежками Полтави”. Місце зустрічі: Театральна площа (біля театру Гоголя).

У грі можуть брати участь команди, що складаються з 2-5 гравців. У певний час, учасники отримають завдання, розгадавши яке, зможуть ідентифікувати загадане місце в місті. На цьому місці буде написаний код, або декілька кодів чи захована крута головоломка, яку гравці повинні знайти й вирішити, для того, щоб отримати наступне завдання і продовжити гру.

Змагання проходитимуть пішки, тому використання засобів пересування суворо заборонено. За недотримання умов квесту порушників дискваліфіковуватимуть.

Для участі необхідно лише зібрати команду і подати заявку за посиланням.

“Захід відбудеться у рамках урбаністичного фестивалю “Майстерня міста”, що організовує Полтавська міська рада при підтримці проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», що впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за (фінансової) підтримки урядів Німеччини та Швейцарії”, – повідомляють організатори на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що пішо-квест проходив у Полтаві й раніше. Цього року організатори обіцяють більше цікавих локацій, незвичних завдань та подарунків.  

 

 

 

 

Система Orphus