Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям нагадують правила безпечної поведінки на воді

На Полтавщині рятувальники продовжують нагадувати містянам правила поведінки на воді.

Так, за останні кілька днів  рятувальники відвідали пляжі у Пирятинській, Хорольській, Диканській, Зіньківській, Кобеляцькій, Новосанжарській, Карлівській, Полтавській, Машівській, Решетилівській, Котелевській, Чутівській та Шишацькій громадах, щоб нагадати відпочивальникам правила безпеки, виконання яких дозволить уникнути біди, а у разі виникнення надзвичайної події надати допомогу постраждалому.

Під час спілкування з громадянами, рятувальники наголошували на тому, що необхідно уникати воду із швидкою течією, не заходити у воду напідпитку, не плавати наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Фахівці ДСНС радили у воду входити неспішно, обережно, пробуючи дно ногою, а купатися краще там, де є рятувальні служби. Особливо слідкувати за дітьми, адже їхня поведінка у воді не передбачувана. Також радили до плавок прикріпляти шпильку, бо якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Рятувальники зауважували, що переохолодження – головна причина трагічних випадків на воді!

Щоб громадяни не забували про життєво важливі правила та дотримувалися їх, рятувальники вручали відпочивальникам тематичні пам’ятки та листівки.

Система Orphus