Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці за місяць купили нових авто на 7,5 млн доларів, – RST

У липні у Полтаві та області зареєстрували 260 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 7,5 млн доларів.

Кросовери та позашляховики становили 76% від зареєстрованих у липні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 26% авто. Середня ціна склала 29 000 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota. За місяць придбали 55 таких автомобілів на суму 2 млн доларів. Хетчбек Renault Sandero отримав найбільшу кількість продажів у регіоні і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували Toyota RAV4 і Renault Duster.

Загалом у липні в Україні зареєстрували 9 600 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 305 млн доларів. Порівняно з липнем минулого року, в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 15%. Тоді українці придбали в автосалонах 8 300 авто загальною вартістю 260 млн доларів, а збільшення кількості продажів відносно 2019 року складало 10%.

Нагадаємо, у першому півріччі у Полтаві та області зареєстрували 1 650 нових автомобілів загальною вартістю 46 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом було Renault, а найпопулярніша модель за 6 місяців 2021 року – кросовер Renault Duster.

Система Orphus