Полтавщина Суспільство

Полтавці та харків’яни виборювали першість у Всеукраїнській Футбольній Лізі учасників АТО

Футбольний матч другого колу ветеранського чемпіонату відбувся на Полтавському стадіоні “Динамо”. Команді воїнів-авіаторів “ФК-18” протистояв один із фаворитів дивізіону харківський футбольний клуб “Слобожанщина”.

Про це повідомляє АрміяInform.

“Це вже друга зустріч наших команд. У першому матчі перемогу святкували харків’яни, сьогодні ж ми налаштовані відстояти наші ворота та по можливості відіграти втрачені очки, – розповів начальник фізичної підготовки і спорту окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського капітан Віталій Верзілов.

Після традиційного жеребкування та привітань команди хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих на сході українських воїнів та по свистку головного судді розпочали футбольну баталію.

Матч видався напрочуд напруженим та динамічним. Уже з перших хвилин зустрічі гості повели активний наступ на ворота полтавців, застосувавши комбінаційну гру по усій площині поля. Воїни-вертолітники вдало стримували натиск «Слобожанщини», використовуючи атаку від оборони та гру в короткий пас. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі й лише на 30-й хвилині харків’яни відкрили рахунок.

Після перерви гості підсилили атакувальну ланку та збільшили темп гри, що дало їм змогу закріпити успіх і закінчити поєдинок з рахунком 10:3 на свою користь.

За словами  учасників матчу, головним переможцем зустрічі став позитивний заряд бадьорості, доброзичливості та міцна віра у перемогу України над російським агресором на Сході країни.

Чергові футбольні матчі команд відбудуться чітко за планом турнірної таблиці чемпіонату. Зокрема, полтавці готуються до поєдинку з кременчуцькими ветеранами.

Загалом, за Кубок Героїв АТО у цьому році змагаються  98 команд учасників бойових дій, ветеранів російсько-української війни. У іграх беруть участь більше ніж 3000 захисників України.

Автор: Володимир Лазарєв, кореспондент АрміяInform, фото автора