Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавський заклад став кращим навчальним центром в установах виконання покарань

Департамент з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України провів огляд-конкурс “Краща організація професійно-технічного навчання засуджених в установах виконання покарань”.

Учасниками конкурсу були навчальні центри при кримінально-виконавчих установах закритого типу різних регіонів України.

Конкурс проводили для виявлення кращого рівня організації професійно-технічного навчання засуджених в установах виконання покарань, популяризації серед засуджених професійно-технічного навчання та стимулювання їх до здобуття виробничих професій, вдосконалення роботи щодо організації освітнього процесу в установах виконання покарань, повідомили у Департаменті освіти і науки Полтавської ОДА.

У фінальному етапі огляду-конкурсу взяли участь 8 навчальних центрів.

За результатами конкурсу Полтавський навчальний центр № 64 посів І місце та був нагороджений відповідним Дипломом.

Довідково. Полтавський навчальний центр № 64 є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників з числа осіб, засуджених до позбавлення волі. Головним завданням Центру є забезпечення реалізації права засуджених на здобуття професії відповідно до їх покликання, інтересів і здібностей з метою поліпшення їх адаптації після звільнення з місць позбавлення волі та задоволення потреб Полтавської виправної колонії (№ 64) і ринку праці у кваліфікованих робітничих кадрах.

Система Orphus