Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавський призер Олімпійських ігор у Токіо отримав новий автомобіль

Олександр Хижняк виборов срібну нагороду у Токіо.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав депутат Харківської облради Микита Шевцев.

“Друг мій, Олександр Хижняк, ми щиро раді подарувати тобі цей подарунок від всіх нас – твоїх друзів і всієї нашої великої боксерської сім’ї. Ми цінуємо нашу дружбу з тобою і дякуємо тобі за все досягнення і успіхи. Пам’ятай, найголовніші перемоги і спортивні висоти в твоєму житті ще попереду”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 12 серпня, до України прилетіла остання група спортсменів, які стали призерами ОІ-2020. У Міжнародному аеропорту “Бориспіль” квітами та оплесками зустріли та полтавця Олександра Хижняка.

“Це було складно. Ми багато готувались до цих змагань, на самих змаганнях ми виконали великий обсяг роботи. Кожен з поєдинків був дуже складний. Рівень боксу на Олімпійських іграх вражає, і порівняти його з іншими змаганнями, напевно, неможливо. Зі свого досвіду, можу сказати, що це був космічний бокс. Там кожен з боксерів виходить на ринг мотивований на перемогу. Тому потрібно бути готовим з першої до останньої секунди. Було дуже важко. Радий, що все вдалось. Ми пройшли всі поєдинки. Йшли до золотої медалі, але так вийшло, що у нас “срібло”. Все одно – це досвід, який дуже сильно нас загартував, дав нові знання”, – розповів Олександр Хижняк в аеропорту під час зустрічі.

Система Orphus