Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Полтавський атлет після подачі апеляції здобув “срібло” Паралімпіади у Токіо

22-річний спортсмен Олександр Яровий, який представляє Полтавську область, у штовханні ядра на Паралімпіаді показав другий результат. 

На Паралімпіаді-2020 українці попередньо виграли “срібло” та “бронзу”. Максим Коваль здобув “срібло”, а Олександр Яровий – “бронзу” у секторі з штовхання ядра. Паралімпійським чемпіоном Токіо став малазієць Мухаммад Зіяд Золкефлі, повідомляє “Суспільне спорт”. 

Проте згодом результат у цій дисципліні було переглянуто. І медалі найвищих гатунків здобули саме українці.

Малазійське видання Astro Arena повідомило, що від представників України були подані протести щодо результату Зіяда. Українці звернули увагу організаторів змагань на те, що малазієць та ще два легкоатлети прибули із запізненням у кімнату очікування перед початком змагань.

У підсумку результати Зіяда, а також ще двох легкоатлетів – еквадорця Хорді Патрісіо Конго Вілалби та австралійця Тодда Ходжетса були анульовані. У протоколі їм зарахували DNS (не стартували).

У фінальному протоколі фіналі із штовхання ядра було зараховано результати п’ятьох спортсменів. Два з них – українці Коваль та Яровий – відповідно здобули “золото” (результат 17.34 м) та “срібло” (результат 17.3 м) Паралімпіади-2020. А Коваль ще й став володарем світого паралімпійського рекорду.

 

 

Система Orphus