Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавщина серед лідерів за динамікою зростання госпіталізацій COVID-хворих

На 16 серпня у Полтавській та Рівненській областях значно зросла динаміка рівня госпіталізацій хворих на коронавірусну інфекцію.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров’я.

Відтак, у Полтавській області протягом трьох днів динаміка рівня госпіталізацій перевищує допустимі 50%.

“За кількістю зареєстрованих випадків минулий тиждень у Полтавській області був “продуктивний”. Також збільшилася кількість госпіталізованих пацієнтів. На сьогодні 72 пацієнти знаходяться на стаціонарі. Якщо, приміром, на 9 серпня ми мали 298 випадків, то сьогодні – 385. Сьогодні лабораторний центр розпочав тестування тих випадків, які мають певні криві, на дослідження вірусу Дельта. Цей вірус на території Полтавської області є. Тому черговий раз звертаю увагу на проведення протиепідеміологічних заходів, щеплення”, – розповів директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Нагадаємо, у Полтавській області виявили 30 випадків захворювання штамом Дельта. Найбільше хворих “Дельтою” виявили у Полтаві – 11. По одному випадку – у Глобинській, Терешківській, Білицькій, Новосанжарській та Зіньківській громадах. Від 2 до 4 випадків виявили у Миргородській, Машівській, Карлівській та Горішньоплавнівській громадах.

 

Система Orphus