Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавщина друга в Україні за кількістю вакцинованих проти COVID-19

Повний курс вакцинації в Україні пройшли вже понад 2,5 млн українців. Значно зросли темпи вакцинації – щоденно щеплення роблять майже 170 тис. громадянам.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

За відсотком повністю вакцинованих мешканців попереду Київська, Полтавська, Вінницька області. Аутсайдери – Чернівецька, Волинська, Закарпатська.

Читайте також: За тиждень на Полтавщині захворюваність на коронавірусну інфекцію зросла на 19%

За його словами, вчені Національної академії наук прогнозують, що вже з наступного тижня існує ризик значного зростання кількості хворих на коронавірус. Кількість позитивних тестів минулого тижня вже зросла у півтори рази, і цей показник може зростати можуть бути у зв’язку зі збільшенням частки штаму “Дельта”.

Читайте також: В Україні темпи вакцинації проти COVID-19 вищі за світові, – Ляшко

“А українцям, що не поспішають вакцинуватись, очікуючи на якусь «особливу» вакцину, ще раз рекомендую поквапитись. Не слухайте дурниць: всі наявні в Україні вакцини – ефективні! Щойно опубліковані результати дослідження, в якому брали участь 128 тис. щеплених вакциною CoronaVac медичних працівників Індонезії. Вакцина довела ефективність 98% у запобіганні смерті, 96% у запобіганні госпіталізації та 94% у запобіганні симптоматичній хворобі”, – зазначив Михайло Радуцький.

Система Orphus