Ви тут:
Спорт Суспільство 

Полтавка стала призером Європейського молодіжного онлайн Кубка з шашок

Дарина Мосієнко успішно виступила на континентальних змаганнях.

Як повідомляє сайт Шашки в Україні, з 1 по 9 серпня на платформі vint.ee провели другий Європейський молодіжний онлайн Кубок з шашок 100.

В групі молодь (дівчата) бронзову медаль та в групі юніори (дівчата) срібну медаль  виборола Дарина Мосієнко (Полтавська область).

Довідка. Існує багато різновидів шашок. У більшості з них гра ведеться на клітинковій дошці, гравці почергово роблять хід, пересуваючи одну зі своїх шашок по діагоналі. Шашка може перестрибнути через шашку супротивника, якщо за тією є вільне поле.

При цьому шашка супротивника знімається з дошки. Бити фігуру в шашках обов’язково. Під час гри не можна вживати їжу або напої. При досягненні шашкою останнього ряду вона стає дамкою. Дамка може рухатись по діагоналів, в одному напрямі, і пройти велику кількість кліток. Гра ведеться до повного знищення сил супротивника. Якщо такого знищення досягти неможливо, реєструється нічия.

Українські гравці Ісер Куперман, Ольга Левіна і Дарія Ткаченко ставали чемпіонами світу з міжнародних шашок, Ольга Рейніш була чемпіонкою світу з російських шашок, Ростислав Лещинський був чемпіоном Європи 1977 року з міжнародних шашок.

Система Orphus