“Полтава” зазнала третьої поразки у чемпіонаті України

Новачок чемпіонату України поки не може знайти свою гру.

Минулими вихідними відбулися матчі шостого туру Другої ліги чемпіонату України з футболу.

СК “Полтава” цього разу поступилася “Енергії” 2:3. Як повідомляє “Полтавщина-спорт”, на 21-й хвилині супернагоду втратив Дмитро Щербак, якого вивели на ворота суперника й він хотів технічно закотити м’яч у дальній кут, але на допомогу голкіперу прибіг захисник і вибив м’яч подалі.

На 28-й хвилині Микола Бужин прорвався лівим флангом, накрутив захисника і віддав до штрафного майданчика суперника. Там у частоколі ніг полтавських та каховських футболістів, дебютант Ян Костенко скинув під удар Андрію Савенкову, а той розстріляв ворота В’ячеслава Борисенка — 1:0.

На 40-й хвилині футболісти «Енергії» виграли підбір після стандарту, Андрій Гавриленко відкинув на Павла Бесараба, і той здалеку вколотив м’яч у ворота Олександра Попова. Чудовий гол від гостей — 1:1. Схожий удар був у Стрельцова, коли той влучив у стійку, але цього разу м’яч прилетів не в каркас, а у ворота.

Другий тайм почався для полтавців шоковою терапією. На 50-й хвилині «Енергія» заробила право на штрафний на лівому для себе фланзі. Владислав Бондар подав на Павла Басараба, а той головою переправив м’яч у ворота — 1:2.

Через чотири хвилини автор асисту Бондар отримав дружу жовту картку і «Полтава» залишилося у більшості. Втім, довгий час полтавцям не вдавалося втілити кількісну перевагу у якісну. Вдалося лише на 68-й хвилині Антон Яременко головою переправив м’яч у ворота Борисенка. Голкіпер задалеко вийшов і м’яч по дугоподібній траєкторії залетів у ворота — 2:2.

На 81-й хвилині «Енергія» вибігла в контратаку. Данило Савченко увійшов до штрафного майданчика полтавців і впав у боротьбі із захисником. Суддя вказав на «точку», а Вадим Россохатий впевнено реалізував пенальті — 2:3.