Ви тут:

“Покоління незалежності: мені та Україні – 30 років”: у Козельщинській громаді відкриється фотовиставка

У smart просторі Козельщинської громади готуються до відкриття фотовиставки “Покоління незалежності: мені та Україні – 30 років”. Її приурочили до річниці незалежності України.

Відкриття виставки заплановане на 12:00 22 серпня.

Як розповіли в Smart Foundation, 22 учасники фотопроєкту – тридцятилітні жителі сіл Козельщинської громади на Полтавщині. Їхнє ставлення до Незалежності України, побажання українцям – це як соціальний маркер досягнень держави, так і водночас завдання на майбутні 30 років.

“Прийдіть та дізнайтесь про електрика, який подорожує на мотоциклі, відкриваючи для себе нові місця Полтавщини. Учасника АТО, а нині будівельника, який стояв на захисті української державності. Фермерів та тракториста, домогосподарку та бухгалтера, в життя якої разом з чоловіком «прийшли» і козаки. Залізничника та підприємця, який займався армреслінгом. Про медсестер та працівника суду, про слідчу та пожежників, які сьогодні уособлюють державу у своїй громаді. Різні люди, різні долі і одна спільна любов до своєї країни!”, – заохочують організатори.

Фотопроєкт – подарунок Козельщинській громаді від Smart Foundation з нагоди 30-ліття Незалежності України.

Виставка триватиме до 22 жовтня 2021 року.

фото ілюстративне

Система Orphus