Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Початок нового шляху: Олександр Хижняк визначився зі своїм майбутнім

Срібний призер Олімпіади у Токіо вирішив поборотися за “золото” Парижу.

Про це він розповів у інтерв’ю телеканалу “Дом”.

“Підтримка дає великий поштовх, щоб продовжити шлях, залишитися в олімпійському боксі. Пройти певні випробування і перемогти на Олімпіаді-2024. На все воля Божа. Але ми плануємо пройти ще один олімпійський цикл, щоб привезти золото в Україні”, – розповів спортсмен.

 

Нагадаємо, 12 серпня, до України прилетіла остання група спортсменів, які стали призерами ОІ-2020. У Міжнародному аеропорту “Бориспіль” квітами та оплесками зустріли та полтавця Олександра Хижняка.

“Це було складно. Ми багато готувались до цих змагань, на самих змаганнях ми виконали великий обсяг роботи. Кожен з поєдинків був дуже складний. Рівень боксу на Олімпійських іграх вражає, і порівняти його з іншими змаганнями, напевно, неможливо. Зі свого досвіду, можу сказати, що це був космічний бокс. Там кожен з боксерів виходить на ринг мотивований на перемогу. Тому потрібно бути готовим з першої до останньої секунди. Було дуже важко. Радий, що все вдалось. Ми пройшли всі поєдинки. Йшли до золотої медалі, але так вийшло, що у нас “срібло”. Все одно – це досвід, який дуже сильно нас загартував, дав нові знання”, – розповів Олександр Хижняк в аеропорту під час зустрічі.

Фото Олега Дубини

Система Orphus