Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пільговий проїзд: у Полтаві зустрілися перевізники та учасники бойових дій

6 серпня у залі засідань міської ради зустрілися учасники бойових дій, члени родин загиблих та перевізники.

Також участь взяли заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ігор Петріченко, секретар міської ради Андрій Карпов та депутати, повідомили у Полтавській міськраді.

“Нарада відбулася у зв’язку з гострим постанням проблеми перевезення пільгових категорій населення у міському і приміському автотранспорті. Зокрема, мова велася про культуру поведінки окремих водіїв та учасників бойових дій, які спричиняють непорозуміння”, – зазначили у міськраді.

За словами Ігоря Петріченка, зустріч ініційовано, щоб налагодити комунікацію між перевізниками, учасниками бойових дій і владою. Виявилося, що учасники бойових дій і водії, не залишають відповідну заявку на номер гарячої лінії 15-80.

Під час зустрічі після спільного обговорення було вирішено, що представники організацій пільговиків і ветеранів донесуть своїм учасникам інформацію щодо номеру гарячої лінії 15-80. Після залишення цієї заявки представники міської влади бачитимуть, з якими перевізниками і учасниками бойових дій є проблеми і намагатимуться їх вирішити.

Фото: Полтавська міськрада

Система Orphus