Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перший заступник Міністра Мінагрополітики відвідав агропідприємства Полтавщини

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький із робочим візитом відвідав Полтавщину.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Тарас Висоцький ознайомився з роботою СТОВ «Воскобійники» та поспілкувався з керівником та працівниками підприємства.

Читайте також: Полтавська ОДА підписала Меморандум про співпрацю з Мінагрополітики та Всеукраїнською асоціацією громад

Як розповів керівник СТОВ «Воскобійники» Валерій Капленко, у користуванні господарства перебуває близько 8,5 тисяч гектарів сільськогосподарських угідь. На семи фермах господарства утримують майже три тисячі корів. Поголів’я худоби утримується в нових, реконструйованих приміщеннях. Доїльні зали устатковані сучасним обладнанням. Підприємство розширюється, тут будують міні-завод із переробки молока.

«За добу плануємо переробляти 5 тонн молока. Вироблятимемо масло, сири, йогурти. Якщо запустимо виробництво твердого сиру, то переробка зросте до 10 тонн», – сказав Валерій Капленко.

Разом обговорили питання землі, виробництва сільгосппродуктів, систему оподаткування. Валерій Капленко зазначив, що спільно потрібно розробити стратегію розвитку аграрної сфери.

Євген Греков зауважив, що в господарстві зберегли тваринництво, не зважаючи на всі складнощі галузі. Спільним завданням влади та фермерів є активна співпраця для подальшого розвитку цього напряму. І саме такі виїзди сприяють конструктивному діалогу, роз’ясненню найактуальніших питань, які хвилюють аграріїв.

Тарас Висоцький наголосив, що Полтавщина є лідером в аграрних питаннях із багатьох аспектів.

«Як показують мої візити до регіону, тут дійсно є чому повчитися. На Полтавщині активно втілюють різноманітні ініціативи. Важливо комунікувати з регіонами. Наша мета роз’яснювати та доносити до громад всі нововведення, які запроваджуються на рівні держави», – сказав Тарас Висоцький.

Також перший заступник Міністра ознайомився з виробничими об’єктами ДП «ДГ імені Декабристів НАН України». Відвідав Шишацьку, Великосорочинську та Миргородську територіальну громаду Миргородського району.

Система Orphus