Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Перше замовлення 100 вагонів у Крюківського заводу для Укрзалізниці- це донорське підсилення підприємства, – Олег Синєгубов

Сьогодні на початку апаратної наради голова Полтавської ОДА прокоментував договір Укрзалізниці і Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ) на придбання 100 вагонів. Зокрема, він акцентував на необхідності заводу працювати у конкурентному середовищі.

“Під час візиту Міністра інфраструктури Олександра Кубракова ми обговорили співпрацю на наступні роки. Міністерство інфраструктури планує збільшити замовлення, принаймні, вдвічі. Основне питання – це якість та відповідність усім вимогам міжнародних стандартів. Тут є конкуренція. І політика Укрзалізниці полягає у тому, що всі мають працювати у конкурентному середовищі. Тому перше замовлення на 100 вагонів – це донорське підсилення підприємства. Потім – лише конкуренція”, – наголосив Олег Синєгубов.

 

За договором, КВБЗ має побудувати та поставити Укрзалізниці 51 купейний вагон, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі та купе начальника поїзда.
Загалом “Укрзалізниця” і КВБЗ уклали контракт на понад 3 млрд грн, інформує пресслужба Укрзалізниці.

В УЗ нагадали, що вагони, які постачатиме КВБЗ, обладнані адаптивною системою кондиціонування, розетками USB, системою відеонагляду тощо. Наразі уже готові два вагони, які будуть представлені на виставці у Києві під час святкування Дня Незалежності. Також розкроєно 25 кузовів, близько 18 вагонів вже зварено, 8 – пофарбовано, зібрано 30 візків ходової.

фото ілюстративне

Система Orphus