Ви тут:
Спорт Суспільство 

Перед змаганнями їли у “Макдональдсі”: тренера юніорської збірної України з гандболу звільнили через скандал з їжею

Виконуючий обов`язки президента Федерації гандболу України Євген Петрушевський прокоментував ситуацію із відстороненням Ростислава Ланевича від роботи  на посаді тренера юніорської збірної України (U-19).

Про це повідомляє Федерації гандболу України.

“Ситуація, яка сталася із юніорською збірною України хлопців перед початком Чемпіонату Європи U-19 у Скоп’є, виходить за межі здорового глузду. Сьогодні не 1990-і роки: спортсмени збірної команди зараз  не можуть і не мають виїжджати на змагання без відповідного забезпечення. При цьому нічого надзвичайного не потрібно було робити. Необхідно було просто взяти зі спортивної бази за рахунок організації, яка провидить Навчально-тренувальні збори, ланч-бокси, воду, фрукти тощо. Усім необхідним збірна України U-19 на НТЗ в Андріївці була забезпечена: чудова спортивна база, масажист, екіпірування, транспорт, медичні обстеження.

За словами Ростислава Ланевича, команда на шляху до аеропорту  зупинилися на трасі, щоб спортсмени поїли в “Макдональдсі”. Це виглядає вкрай непрофесіонально: перед вильотом на чемпіонат Європи дозволяти молодим спортсменам їсти в “Макдоналсі” і наражатись на ризик заразитися  короновірусом  (COVID-19). Таким чином вся команда могла бути позбавлена участі в Євро. 

За словами Ростислава Ланевича, він сказав спортсменам взяти у поїздку їжу з дому… Також не зрозуміло: як спортсмени можуть взяти щось з їжі, коли більшість з  них мешкають у гуртожитку. Не хочеться займатися оцінкою дії тренера. Його вчинки – це показник особистого ставлення до своєї роботи”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus