Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пʼятьом полтавкам присвоєне почесне звання “Мати-героїня”

18 серпня, у пресцентрі Полтавського художнього краєзнавчого музею імені М. Ярошенка відбулося урочисте нагородження та присвоєння почесного звання “Мати-героїня”. Відповідно до указу Президента найвищу відзнаку за материнство отримали пʼятеро жінок Полтавської громади.

Міський голова Полтави, Олександр Мамай привітав та вручив нагороди Надії Наказній, Лілії Назаренко, Ларисі Мороз, Олені Борисенко, Людмилі Михайлюк.

“Сьогодні, у цій залі присутні жінки, для яких материнство стало найвищим покликанням, ті, які народили та виховали пʼятеро і більше дітей. Звання мати-героїня — це насамперед державне визнання вашої наполегливої, кропіткої праці та любові, яку ви вкладаєте у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоровʼя й часу. Я дякую кожній з Вас, дорогі мами, за материнське тепло, за самовідданість, за справжній подвиг матері, що присвятили своє життя дітям і виховуєте їх добрими громадянами й гідними людьми. Нехай у вашому життя завжди буде присутня гордість за успіхи й досягнення ваших дітей, нехай ваші серця будуть зігріті їх любовʼю й турботою, нехай завжди у вашому домі буде тепло, затишок і радість”, – наголосив Олександр Мамай.

“Це звання, звичайно, заслужене. Для мене головне, що діти виросли та ростуть гідними членами суспільства, які зможуть зробити значний вклад у розвиток нашої країни. Усе для цього робилося, докладалося багато зусилля. Звичайно, чимось доводилось жертвувати. Просто знала, що Господь говорить, діти — це благословіння. Зараз я в цьому переконуюсь”, – відзначила Лілія Назаренко.

Загалом же це звання “Мати-героїня” присвоєне 71 жінці у нашому місті.

Система Orphus