Ви тут:
Медицина Суспільство 

Орієнтовну тривалість свого життя можна дізнатися, скориставшись “Калькулятором життя”, – ЦГЗ

Куріння, надмірне вживання алкоголю, інші шкідливі звички викликають до 60% передчасних смертей та зменшують довголіття. У той час як здоровий спосіб життя знижує ризик виникнення неінфекційних захворювань. Щоб дізнатися свою орієнтовну тривалість життя, Центр громадського здоров’я України пропонує скориставшись онлайн-інструментом «Калькулятора життя».

Для цього:
Зайдіть на сторінку
✔ Заповніть усі пункти опитувальника.
✔ Отримайте результат та проаналізуйте, які звички впливають на ваше довголіття.
✔ Діліться з друзями результатом у соціальних мережах.

Те, яким буде ваше життя багато у чому залежить від вас самих. Інколи може здаватися, що все ще попереду. Ще одна сигарета чи випитий келих вина, або вечір із фаст-фудом нічого поганого не зробить. Проте, саме такими маленькими кроками підступають хронічні хвороби, які тихо та інколи непомітно зменшують довголіття.

«Калькулятор життя» був розроблений в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Надання підтримки Центру громадського здоров’я МОЗ України для зміцнення та розбудови спроможності системи охорони здоров’я для здійснення кращого моніторингу, епідеміологічного нагляду, реагування на спалахи захворювання та їхньої профілактики», що впроваджується Державною установою «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» за фінансування Центрів контролю та профілактики захворювань США (CDC).

Система Orphus