Ви тут:

Організація відпочинку з дітьми за кордоном: важливі нюанси

Девочки, Дети, Ребенок, Люди, Шляпа, Летом, Пляж, Море

Якщо ваші діти ще маленькі, то це зовсім не привід відмовитися від подорожі за кордон. Звісно, готуватися до такого сімейного відпочинку доведеться серйозно та заздалегідь. Адже потрібно буде оформити всі необхідні документи, вибрати оптимальний курорт, готель, де буде комфортно та цікаво і маленьким, і дорослим туристам. Сподіваємося, наведені нижче поради фахівців допоможуть вам правильно спланувати відпочинок з дітьми за кордоном та вирушити у поїздку без зайвих переживань.

Документи на дитину

Для того, щоб дитина без проблем виїжджала з України, у дівчинки або хлопчика повинен бути свій закордонний паспорт. Його можна досить швидко та без проблем оформити. Звісно, краще це зробити не напередодні подорожі, а завчасно: так ви матимете змогу спокійно підготувати всі потрібні документи. Окрім того, оформлення закордонного паспорта за звичайною процедурою обійдеться дешевше, ніж у стислі строки.

Термін дії дитячого документа, який ми розглядаємо, — 4 роки. Тож, плануючи поїздку, обов’язково перевірте дитячий закордонний паспорт. Навіть коли термін його дії закінчується за 5–6 місяців, юного туриста можуть не впустити до країни, у яку ви плануєте поїхати усією сім’єю.

Якщо хлопчик або дівчинка подорожує з одним із батьків або з бабусею чи дідусем, у них повинен бути нотаріально завірений дозвіл на вивезення дитини.

Летние Каникулы, Пляжный Отдых, Испания

Вибір країни

Вирішуючи, до якої країни поїхати відпочивати, варто враховувати вік дитини та її особливості. Не всі малюки легко переносять перельоти та можуть перебувати в літаку понад 3 години. Тому перші виїзди за кордон мають бути до недалеких країн. Ідеться про Туреччину, Болгарію, Хорватію, Чорногорію.

Здоров’я та харчування

Оздоровлення дитини — чи не найголовніше завдання, яке ставлять перед собою батьки, плануючи сімейний відпочинок. Зазвичай акліматизація у дітей триває 3–4 дні. Враховуючи це, оптимально вирушати бодай на десятиденні канікули.

У закордонних готелях поняття «дитяче меню» часто не збігається з очікуваннями. Тому краще з’ясувати, чи пропонує ресторан вподобаного резорту дієтичне харчування. Уточнити цей момент можна у менеджера туристичної агенції.

Ребенок, Дети, Питание, Еда, Здоровый, Мало

Дозвілля

Якщо ви плануєте родинну відпустку, варто зупинитися у сімейному резорті. Адже у таких готелях буде комфортно та цікаво усім категоріям туристів.

Як правило, ці резорти можуть похвалитися великими доглянутими зеленими територіями, де можна буде досхочу гуляти. Окрім того, такі готелі мають спеціально облаштовані для туристів з дітьми пляжі. Також на території сімейних резортів є дитячі майданчики та басейни з гірками, тож нудьгувати малечі буде ніколи.

Чудової вам родинної відпустки, яка залишить лише найприємніші спогади!

Система Orphus