Ви тут:
Суспільство 

Оприлюднили унікальне відео підготовки Ан-225 “Мрія” до параду на День Незалежності

Нові ракурси польоту найбільшого літака у світі Ан-225 Мрія показав головний пілот авіалайнера Дмитро Антонов.

Дві додаткові камери дозволили побачити, як виглядає політ-репетиція для участі в повітряному параді на День Незалежності України.
Устаткування встановили зовні на обидві сторони стабілізатора. Подібний ракурс дозволив побачити, як авіалайнер злітає, прибирає шасі, вітально махає крилами, а також як змінюється механізація крила протягом польоту.

На відео по черзі міняються ракурси: можна побачити, як екіпаж бачить те, що відбувається за бортом, і що робить пілот Дмитро Антонов для управління Мрією. Все це забезпечується записом переговорів членів екіпажу між собою і з диспетчером.

Читайте також: З нагоди 30-ї річниці Незалежності України у Києві відбувся військовий парад (фото, відео)

Ан-225 «Мрія» (кодове ім’я НАТО — «Козак» англ. Cossack) — найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. Головний конструктор — Віктор Ілліч Толмачов.

Ан-225 із максимальною злітною масою 640 т є найважчим літаком у світі. Для порівняння, третій за вантажопідйомністю (після Ан-124 «Руслан») американський військово-транспортний літак C-5 Galaxy має максимальну злітну масу 381 т.

Відстань, яку здолав літак братів Райт під час першого польоту є меншою за розмір вантажного відсіку «Мрії». Цей літак є також найбільшим у світі літаком, що піднявся в повітря більше одного разу (хоча розмах його крила й менший, ніж в американського літака H-4 «Геркулес», котрий зробив лише один короткий випробувальний політ на низькій висоті). Літаки Ан-124 «Руслан» та Ан-225 більші від C-5 Galaxy, що є найбільшим літаком у США.

У листопаді 2004 року Міжнародна федерація повітроплавання внесла Ан-225 до Книги рекордів Гіннеса за його 240 рекордів.

Система Orphus