Ви тут:
Спорт Суспільство 

Олімпіада — 2020: український метальник пройшов до фіналу

Лише один з двох метальників молота подолав кваліфікацію.

Як повідомляє Суспільне.Спорт, третій день легкоатлетичних змагань на Олімпіаді-2020 в Токіо розпочався з кваліфікації у чоловічому метанні молота. Україна мала були представлена у цій дисципліні трьома атлетами, однак за кілька днів до Ігор стало відомо про відсторонення Михайла Гаврилюка.

Як наслідок, на Олімпійських іграх стартували Михайло Кохан та Гліб Піскунов. І 20-річному Кохану вдалося подолати кваліфікацію.
Усього у відбірковому етапі змагався 31 спортсмен. До фіналу потрапляли ті, хто виконав кваліфікаційний норматив (77.50 метра) або ж атлети з 12 найкращими результатами.

Кохан у своїй другій спробі метнув молот на 78.36 метра – автоматична кваліфікація. 20-річний Михайло Кохан став одним з п’яти атлетів, що достроково вийшли до фіналу.

А от Гліб Піскунов пробитися у топ-12 не зміг. Його найкраща спроба – 73.84 метра, це лише 20-й результат у загальному протоколі. Для 22-річного Піскунова Олімпіада-2020 закінчилася.

Не лише Піскунов не подолав кваліфікацію. Крім нього, ще кілька титулованих метальників вилетіли до фіналу. Серед них 45-річний білорус Іван Тихон – віцечемпіон Ріо-2016, а також угорець Бенце Галаш – чинний бронзовий призер чемпіонату світу.

Система Orphus