Олімпіада-2020: українець втратив медаль через незарахований постріл

Куліш боровся за медаль, але в останній момент втратив шанс поборотися за п’єдестал.

Як повідомляє Суспільне.спорт, українець Сергій Куліш став восьмим на Олімпійських Іграх у Токіо у стрільбі з малокаліберної гвинтівки. У фіналі він претендував на медаль, але через незарахований постріл став лише восьмим.

За регламентом змагань кваліфікація та фінал у стрільбі з малокаліберної гвинтівки відбувалися в один день. Спочатку Куліш подолав кваліфікацію з шостим результатом, вибивши 1178 очок (60 внутрішніх десяток). А через п’ять годин на українця очікував фінал.

Куліш вдруге виступав на Олімпійських Іграх у Токіо. У стрільбі на дистанції 10 метрів з гвинтівки, на якій він здобув “срібло” Олімпіади в Ріо, він не зміг подолати кваліфікацію. І ось тепер, з другої спроби отримав можливість виступити у фіналі.