Ви тут:
Суспільство 

Окупанти РФ на Сході України “ліквідовують” один одного, – розвідка

Інцидент стався з бойовиками зі складу 2 армійського корпусу (Луганськ). Там військовослужбовець 4 окремої мотострілецької бригади Ярослав Олександрович Теслюк під час несення вартової служби застрелив сержанта Максима Олександровича Кузнецова.

Про це інформує пресслужба ГУР МО України.

“Теслюк нещодавно приєднався до лав “визволителів Луганщини”. Ніс службу на посту. Чи з переляку, чи після вживання “чогось для хоробрості” він розстріляв начальника варти Кузнецова, який вирушив перевіряти несення служби чатовими. Сержант Кузнецов довше прослужив в окупаційних військах та невдовзі сподівався отримати військове звання “лейтенант”, – йдеться у повідомленні.

“Наведена ситуація яскраво характеризує якість комплектування підрозділів “захисників Донбасу” особовим складом, їхній морально-психологічний стан та “особливості” несення вартової служби”, – наголошують у ГУР. 

Нещодавно служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України повідомляла про вбивство після вживання спиртних напоїв військовослужбовцем 1 АК (Донецьк) РОВ на Донбасі трьох своїх співслужбовців та його подальшу ліквідацію міліцією так званої ДНР.

Фото: ГУР МО України

Система Orphus