Ви тут:
Суспільство Україна 

Окремими містами нікого не здивуєш, всі цікавляться людьми, – Євген Синельников про розвиток туризму в Україні

Блогер, популяризатор України Євген Синельников під час Всеукраїнського Форуму “Україна 30. Імідж України” розповів, що пандемія COVID-19 є насправді дуже добре сприяв розвитку туризму в Україні.

Адже туристи почали цікавитись не лише містами і вже відомими місцями, а й маленькими містечками, селищами.

“Covid-19 – дуже добре для України з точки зору туризму. Український турист зазвичай їде до Одеси чи Львова. Він з’їздив до Одеси чи до Львова, побачив це. Все зачинено, а поїхати хочеться. Він відкриває для себе Бессарабію, Херсонщину, Таврію”, – зазначив Синельников.

Він наголосив, що в Україні є дуже багато неочікуваних локацій. А насамперед туристи цікавляться людьми, які створюють круті локації на місцях.

“Ти приїздиш туди, дивишся і тебе розпирає зсередини, коли ти не очікував нічого, а тут є такий магніт. Тут є що подивитися, тут смачно. Бессарабія – це зовсім не Одеса, це зовсім інший регіон по культурі, по національностям, по смакам. Ніхто про це не знає, всі їдуть до Одеси, до Львова за звичним видом відпочинку. Covid дав поштовх для маленьких міст, для маленьких людей, для маленьких сіл, селищ, які мають насправді цікавинки, але про них ніхто не знає. І чому саме зараз все йде до людей? 11 років тому, коли почався проект «Орел і решка», взагалі було цікаво показати Париж, Ейфелеву вежу. Зараз вже нікого цим не здивуєш. Всі цікавляться людьми. Ми в такому стані, коли деякі локації ще не дуже круті, але люди, які їх роблять, – вони круті, бо вони роблять це щиро і всупереч”, – переконаний Синельников.

Система Orphus