Ви тут:
Суспільство Україна 

Одразу п’ять областей України ризикують покинути “зелену” зону карантину

П’ять областей України нині ризикують покинути “зелену” зону епіднебезпеки. Усе через перевищення показника динаміки рівня госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом.

Як повідомляє 5 канал, на це вказують індикатори визначення рівнів епідемічної небезпеки станом на 3 серпня, опубліковані Міністерством охорони здоров’я.

Читайте також: На Полтавщині вже зафіксували перші випадки штаму “Дельта”

Так, за цільового показника у 50% або менше, у Донецькій області він становить 58,5%. На Закарпатті перевищення норми фіксується останні три дні поспіль – 87,5%, 103,2% та 93,5%.

Схожа ситуація, але з іще вищими значеннями – у Рівненській і Тернопільській областях. На Рівненщині останні три дні – 61,5%, 92,3% та 150,0%. На Тернопільщині – 90,9%, 136,4% та 172,7% (це найвищий показник динаміки госпіталізацій по країні).

Читайте також: “Необхідно пришвидшити темпи вакцинації”, – Олег Синєгубов відвідує Кременчук та Горішні Плавні

На Полтавщині динаміка рівня госпіталізації спадає на 12,7%. При цьому завантаженість ліжок з киснем становить 4,4%. Коефіцієнт виявлення інфікування за останні три дні дещо зріс: з 1,9% на 2,3%. А рівень захворюваності в області на 100 тис. населення наразі – 16.

Нині всі регіони України перебувають у “зеленій” зоні коронавірусного карантину.

Система Orphus