Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Очільники області привітали працівників будівництва з професійним святом

8 серпня – День будівельника.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітали працівників будівництва з професійним святом.

Шановні будівельники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!
Ваші роботи вбирають ідеї сучасників, зберігають епохальні моменти й несуть крізь роки частину нашої історії. Навіть за складних економічних умов ви знаходите можливість задовольняти потреби жителів області та економіки, створюючи сучасні житлові комплекси, комфортні офісні приміщення, об’єкти інфраструктури.
Переконаний, попереду у вас чимало цікавих проєктів, які даватимуть нове життя архітектурним шедеврам минувшини та робитимуть наші міста і села ошатними й зручними. Ціную вашу майстерність та витримку, відданість справі та відповідальність!
Бажаю міцного здоров`я, добробуту, родинного тепла, цікавих замовлень та їхньої успішної реалізації!

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький

Шановні працівники будівельної галузі! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Завдяки вашій сумлінній, відповідальній роботі в Україні реалізуються масштабні проєкти програми Президента України «Велике будівництво», мешканці області отримують нові сучасні та комфортабельні споруди житлового фонду, виробничої, соціальної, гуманітарної сфер, а будівельна галузь є однією з провідних та успішних на Полтавщині.

Прийміть слова подяки за ваш вагомий внесок у розвиток рідного краю і побажання миру, достатку, добра і злагоди! Нехай успішною буде ваша праця, а нові виробничі здобутки знаменують ваше життя!

Олег Синєгубов, голова Полтавської обласної державної адміністрації

Система Orphus