Ви тут:
Суспільство Україна 

Новим в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” став Олександр Камишін

Кабінет Міністрів призначив нового виконувача обов’язків голови правління АТ “Укрзалізниця” Олександра Камишіна.

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков окреслив такі пріоритетні завдання, що стоять перед новим керівництвом: підняття тарифів на вантажні перевезення, налагодження закупівлі електроенергії безпосередньо у виробника — ДП “Енергоатом”, залучення на український ринок міжнародних інвесторів та закупівля нових потягів та локомотивів, як в українських, так і в іноземних виробників, за умов локалізації виробництва, повідомляють у пресслужбі Укрзалізниці.

“Укрзалізниця колись була потужною компанією, і я пам’ятаю ті часи. Але, на жаль, останні роки її стан тільки погіршувався. Моє завдання — переломити негативну тенденцію занепаду залізниці та повернути їй колишню потужність, а залізничникам — престижність професії. Тож в Укрзалізниці розпочинається Велике будівництво. Мені потрібна гарна команда і кожен із вас отримає можливість стати її частиною”, — зазначив Олександр Камишін.

Олександр Камишін закінчив НТУУ Київський політехнічний інститут та Міжнародний університет фінансів. У 2010 році отримав перший рівень Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) «Облік і аудит» і пройшов управлінські програми в бізнес-школі Insead (Франція).

У 2009-2012 роках працював у KPMG та Dragon Capital. Згодом керував Карлівським машинобудівним заводом. У 2012-2019 роках працював у компанії SCM, де обіймав посаду інвестиційного менеджера, а також був членом наглядової ради транспортних холдингів групи SCМ.

10 серпня Уряд визнав таким, що втратило чинність, рішення про тимчасове покладення виконання обов’язків голови правління АТ “Укрзалізниця” на Івана Юрика.

 

Система Orphus