Несподіване рішення: Жан Беленюк працюватиме суддею у відомому шоу талантів

Представник Полтавщини на останніх Олімпійських іграх у Токіо працюватиме у незвичному амплуа.

Як ми вже раніше повідомляли, представник Полтавщини став єдиним українським чемпіоном на Літніх Олімпійських іграх у Токіо, з другої спроби здобувши “золото” Олімпійських ігор.

За інформацією інстаграм “Україна має талант”, до трійки суддів (Сергія Притули, Євгена Кота та Ксенії Мішиної) приєднався учасник двох Олімпійських ігор.

“Україна має талант” – крутий майданчик, який розкриває все розмаїття талантів нашої країни й допомагає їм проявити себе. Цей проєкт викликає в мені гордість за українців, які йдуть до своєї мрії та багато працюють над її досягненням”, – розповів Беленюк.

Нагадаємо, український борець греко-римського стилю Жан Беленюк (до 87 кг) виступив у фінальній сутичці на Олімпійських іграх в Токіо.

Його суперником став Віктор Льорінц з Угорщини. На старті протистояння угорець здобув заліковий бал, завдяки чому переміг у стартовому періоді — 1:0. Після короткої перерви представник Полтавщини на другій хвилині зрівняв рахунок, а після проведення нападу здобув перемогу — 5:1. Таким чином Україна здобула перше “золото” у Токіо.