Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Необхідно пришвидшити темпи вакцинації”, – Олег Синєгубов відвідав Кременчук та Горішні Плавні

Сьогодні, 4 серпня, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов з робочою поїздкою відвідує міста Кременчук та Горішні Плавні. Його першочергова мета – ознайомитися з роботою Центрів вакцинації, аби пришвидшити темпи імунізації населення проти COVID-19.

“Будемо спілкуватися з органами місцевого самоврядування, будемо запрошувати до розмови керівників великих підприємств, щоб пришвидшити процес вакцинації. Сьогодні плануємо відвідати Центри масової вакцинації у Горішніх Плавнях та Кременчуці. Адже Кременчук, Полтава, Лубни, Миргород та Горішні Плавні – це великі міста, де працюють Центри масової вакцинації. Тож за рахунок ефективності їхньої діяльності ми зможемо збільшити кількість імунізованих людей”, – сказав Олег Синєгубов.

Спершу голова ОДА відвідав Центр масової вакцинації населення від COVID-19 (місто Горішні Плавні, вулиця Будівельників, буд.16).

Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков розповів, що даний центр за день робить близько 200 щеплень. Загалом, протягом доби у місті мають намір зробити до 500 прививок. Щеплюють вакциною Pfizer та Moderna.

Проте наразі є проблема з використанням вакцини Moderna: її до міста Горішні Плавні надійшло 5 тис. доз. А термін придатності закінчується вже 15 серпня.

Також сьогодні у межах робочої поїздки голова Полтавської ОДА ознайомився з роботою Центру масової вакцинації населення від COVID-19 на базі Кременчуцького ліцею № 11 “Гарант” та перевірив хід робіт щодо реконструкції добудови будівлі рентгено-діагностичного кабінету комунального підприємства “Кременчуцький обласний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради”.

Система Orphus